Yhteystiedot

Kankaanpään Ampumaurheilijat ry

Käyntiosoite:
Rautatienkatu 3
38700 Kankaanpää

Sähköposti
kankaanpaan.ampumaurheilijat@gmail.com

Posti- ja laskutusosoite:
Kankaanpään Ampumaurheilijat ry
Rautatienkatu 3

38700 Kankaanpää

tai

kankaanpaan.ampumaurheilijat@gmail.com


Tilinumero
FI10 5106 0120 0242 05

Y-tunnus
1070361-5

 

Johtokunta 2021

 

Puheenjohtaja

Jorma Lång

jorma.long58@gmail.com

050 589 2062

Varapuheenjohtaja

Maija Peltomäki

peltomaki2@gmail.com

040 584 1451

Sihteeri

Johanna Poikelispää

johanna.poikelispaa@gmail.com

044 256 8704

Johtokunnan jäsen

Martti Salmio

martti.salmio@gmail.com

0400 702 029

Johtokunnan jäsen

Petri Esala

p.esala@luukku.com

040 829 4480

Johtokunnan jäsen

Tapani Katajisto

tapani.katajisto@gmail.com

050 572 6642

Johtokunnan jäsen

Miia Jyräkoski

miia.jyrakoski@kankaanpaa.fi

0500 125763

Johtokunnan jäsen

Harri Kenola

harri.kenola@gmail.com

040 548 2276

Johtokunnan jäsen

 

Johtokunnan varajäsen

Hannu Vienola

 

Kalevi Rajakallio

hannu.vienola@gmail.com

 

kalevi.rajakallio@gmail.com

040 596 8942

 

050 442 3577

Johtokunnan varajäsen

Leo Heiniluoma 

lheiniluoma@gmail.com

0400 593222

Johtokunnan järjestäytymiskokouksessa valitaan varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja ja toimikuntien vetäjät

 

 

Jäsenasiat rekisterin ylläpitäjä

 

Kaisa Klemetti             

kaisa.klemetti@julienas.fi

044 578 4123